O nas

Jesteśmy odpowiedzią na Państwa oczekiwania. Czysta Forma to pracownia projektowa z indywidualnym podejściem do Klienta. Każdy projekt wnętrza traktujemy nieszablonowo, szyjąc projekt na miarę Państwa oczekiwań. Z połączenia naszej wiedzy, doświadczenia, a przede wszystkim pasji powstało miejsce, w którym mogą Państwo spełnić swoje marzenia o idealnym wnętrzu. 

Oferujemy kompleksowe usługi projektowe z zakresu aranżacji wnętrz projektów elewacji. Tworzymy projekty koncepcyjne, fotorealistyczne wizualizacje 3D, sporządzamy dokumentację wykonawczą i prowadzimy nadzór nad inwestycją na etapie wykonawstwa. Służymy fachowym doradztwem w zakresie liftingu mieszkań pod wynajem czy sprzedaż oraz projektujemy wnętrza publiczne. Współpracujemy z zaufanymi fachowcami oraz dystrybutorami materiałów budowlanych, elementów wyposażenia wnętrz i dekoracji.

Wyróżniają nas konkurencyjne ceny z możliwością ich negocjacji oraz szybki czas realizacji projektów. Nasza wiedza z zakresu projektowania, którą na bieżąco uzupełniamy poprzez liczne szkolenia, wyjazdy i udziały w targach krajowych oraz zagranicznych pozwala nam tworzyć oryginalne projekty ze świeżym spojrzeniem na przestrzeń. Jesteśmy z wykształcenia inżynierami architektami, więc żadne kwestie techniczne nie pozostawiają dla nas tajemnic.

Nie ogranicza nas odległość od miejsca, w którym powstaje inwestycja. Pracujemy w Lublinie i na terenie całego kraju. Wykonujemy zarówno projekty stacjonarne, jak i całkowicie zdalne.

Projekt wnętrza w pracowni Czysta Forma to połączenie wiedzy czysto budowlanej, umiejętności kreatywnej aranżacji przestrzeni oraz światowego designu. Tworzone przez nas projekty nawiązaują do najnowszych trendów, jak również są ponadczasowe i oryginalne.

Wybrane realizacje

PinterestFacebook
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij